21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Artimiausios rungtynės

Rėmėjai

XVII-ajame A.Špoko atminimo futbolo taurės turnyre, sidabras Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2014 09:51

Vasario 9 d. sporto mokyklos futbolo manieže vyko 2001 m. gim. vaikų tradicinis XVII-asis A.Špoko atminimo futbolo taurės turnyras. Jame dalyvavo šešios komandos: Kėdainių SM, Kėdainių FK „Autara“, Mažeikių FK „Atmosfera“-I, Mažeikių FK „Atmosfera“-II, Kauno FM „Tauras“-I ir Kauno FM „Tauras“-II.

Turnyras vyko rato sistema, kai komandos žaidžia kiekviena su kiekviena, rungtynių trukmė 20 min. FK „Autara“ futbolininkai iškovojo keturias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, turnyre pasipuošė sidabro medaliais. Turnyro nugalėtojais tapo Mažeikių FK „Atmosfera“-I komanda (tr. A.Bulošas), treti liko Kauno FM „Tauras“-I. Geriausiu FK „Autara“ komandos žaidėju pripažintas D.Zasimauskas, geriausiu turnyro puolėju tapo A.Vainauskas.

Rezultatai:

FK „Autara“ - Kauno FM „Tauras“-II          7-0  Įv. 2 – A.Kutavičius, A.Vainauskas, 1 – N.Petrokas, T.Savickas, E.Mažeika.

FK „Autara“ - Mažeikių FK „Atmosfera“-I   0-3

FK „Autara“ - Kauno FM „Tauras“-I             2-0  Įv.  A.Vaišnora, N.Petrokas.

FK „Autara“ - Mažeikių FK „Atmosfera“-II   4-0  Įv. A.Vaišnora, A.Šimokaitis, D.Zasimauskas, E.Mažeika.

FK „Autara“ - Kėdainių SM                         1-0  Įv. A.Vainauskas.